Spotkanie autorskie Pani Hanny Bień-Bielskiej

We wtorek, 11 stycznia 2022 roku o godz. 15.00 w sali 37 Wydziału Polonistyki UW odbędzie się spotkanie autorskie Pani Hanny Bień-Bielskiej, która  w latach 1949-1952 była studentką warszawskiej polonistyki. Okres ten opisała w książce pt. „Rekapitulując”, wydanej w 2021 roku przez Sekcję Wydawniczą Wydziału Polonistyki. Autorka uczestniczyła  w pierwszych obozach dialektologicznych i pracach ówczesnej Katedry Językoznawstwa.

Zapraszamy do udziału w tym niezwykłym spotkaniu członków OW TKJ oraz wszystkich zainteresowanych historią Wydziału Polonistyki i Polskiej Akademii Nauk.

Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć stacjonarnie w zebraniu, prosimy o wiadomość, żebyśmy mogli przesłać link do do połączenia zdalnego.

W imieniu Zarządu OW TKJ

Elżbieta Wierzbicka-Piotrowska