Wyniki konkursu "Czy znasz język swojego regionu?"

W dniach 21-23 października w konkursie pt. "Czy znasz język swojego regionu?" wzięło udział 49 uczniów z pięciu szkół. Najwięcej poprawnych odpowiedzi udzielili  uczniowie z II LO w Augustowie. W konkursie, po uwzględnieniu  szczególnych potrzeb edukacyjnych uczniów, uczestniczył też Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki, a szkoła, z której przyszło najwięcej odpowiedzi - nagrodę specjalną.

OTO WYNIKI KONKURSU:

I miejsce w konkursie zajęło II Liceum  Ogólnokształcące w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie.

II miejsce w konkursie zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Wąsewie.

III miejsce w konkursie zajęły ex aequo:

Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Suwałkach, Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie.

Wszystkim uczestnikom i laureatom serdecznie gratulujemy!